Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aktuálně !!!

8.10.2018 - Zdarec rodičové, posílám vám program na dva týdny:

út. 9.10.   trénink ml. a st. př + žáci od 17,00

st. 10.10  zápas ml.př. venku na D.Vodě od 16,30, sraz v 16,00, nominace stejná jako v posledním zápase

čt.  11.10.  zápas st.př. doma s Mladým od 17,00, sraz a nominaci určí trenéř

trénink ml.př a žáků od 17,00

út. 16.10. trénink ml.+ st.př. a žáků od 17,00 

čt. 18.10. zápas doma ml.př. s N.Hradami od 17,00, sraz v 16,30, nominace jako na posledním zápase

trénink st.př a žáků

pá  19.10. zápas doma žáků s Římovem od 17,00, sraz a nominaci určí trenéři

zápas venku st.př. v Dubném od 17,00, sraz a nominaci určí trenéři

Přeložil jsem utkání ml.př. doma s Ledenicemi  z 1.11. na 22.10. čas zůstal stejný. !!!!

Toť vše, Richard Šírek

............................................................................................

9.8.2018 Zdravím, rodičové,  tak se dětem prázdniny pomalu šouraj ke konci a začíná doba tréninků :-). První trénink bychom dali 21.8. od 17,00. Pokud by byly ještě horka, posunuli bychom to o hoďku. Další tréninky čtvrtek atd... Zároveň vám posílám rozpisy utkání dle jednotlivých soutěží. Toť vše, přeji vám i dětem krásné prožití zbytku prázdnin a dovolených. 

Richard Šírek

............................................................................................

Zdarec rodičové, ve čtvrtek 21.6.2018 je dokopná od 17,00 hodin. Jak jsem již psal, je třeba abyste si vzali sportovní oděv i boty. 

Program :
- fotbálek
- při občerstvení dětí si s vámi sedneme a rozebereme minulou sezonu a zároveň si řekneme informace o sezoně budoucí
- ukončení sezóny 2017-2018
 
PS - pro mladší přípravku ještě sezona nekončí neboť v sobotu 23.6.2018 hrajeme na turnaji v Dubném.
Sestava : Dan, Kája, Kuba, Patrik, Bobeš, Oldík, Šimon, Fanda, David, Vojtík, Andy, Adam, Ríša. 
Rozpis našich zápasů :
2.   N. HODĚJOVICE - OLEŠNÍK      09.20 - 09.35
4.   LHENICE - N. HODĚJOVICE      10.00 - 10.15
6.   DUBNÉ I. - N. HODĚJOVICE     10.40 - 10.55
9.   N. HODĚJOVICE – MOKRÉ     11.40 - 11.55
 
Toť zatím vše, Richard Šírek
...................................................................................................

DOKOPNÁ 21.6.2018 / ČT

Vážení rodiče, ve čtvrtek 21.6. od 17.00 hod. bude dětská dokopná a zároveň bychom s vámi po počátečním programu zhodnotili uplynulou sezónu a zároveň vás seznámili se sezónou budoucí. Proto vás prosím, přijďte všichni a nezapomeňte si vzít sportovní oblečení a obuv. Budete ho potřebovat ☺

PROGRAM TRÉNINKŮ:
Úterý 12.6. 
Čtvrtek 14.6.
Úterý 19.6.
Tréninky pro všechny od 17.00 hod.
 
Richard Šírek
................................................................................................
PROGRAM NA TÝDEN 4.-10.6.2018
ÚTERÝ  5.6.2018
TRÉNINK pro všechny
ČTVRTEK 7.6.2018
TRÉNINK ml. a st. přípravka
ZÁPAS ml. žáci doma s LOKO B od 17.00h
PÁTEK  8.6.2018
ZÁPAS ml.přípravka  v Ledenicích od 16.30 (sraz v 16 h tam)
st.přípravka v Mokrém od 18.00h
 
Dále bych Vás chtěl poprosit o spolupráci. Oslovila nás firma, která nám zajišťuje dresy a teplákové soupravy. Potřebovali by natočit PROMO video s malými fotbalisty, při tréninku či zápase. Odměnou budou teplákovky či dresy pro zúčastněné (ještě bychom upřesnili). Prosím o brzké vyjádření. Ty, kteří budou souhlasit, budeme dále informovat. Richard Šírek
...............................................................................................
PROGRAM NA TÝDEN 28.5.-1.6.2018
pondělí 28.5. zápas st.přípravky na Srubci od 18,00 s Lišovem
úterý 29.5. zápas žáci doma, sraz 16:45 / začátek 17:30 ; ostatní kategorie trénink
čtvrtek 31.5. zápas : 
ml.žáci venku v Mokrém, sraz 16:00 v NH nebo 16:30 na místě
ml.přípravky doma se Suchdolem od 17,00, sraz v 16,30 ; nominace: Kája, Dan, Patrik, Fanda, Šimon, Oldík, David, Andrej, Ríša, Adam ;; trénink: st.přípravka
Richard Šírek
...............................................................................................
PROGRAM NA TÝDEN 21.-27.5.2018
úterý   22.5.  trénink všech dětí
čtvrtek  24.5.  zápas ml. žáků doma s Č.Dubem od 17,00 
                     trénink ml. přípravky od 17,00
pátek   25.5.  zápas ml. přípravky v T. Svinech od 27,00. Sraz v 16,30 ; nominace: Kája, Dan, Patrik, David, Kuba, Bobeš, Fanda, Šimon, Vojtík, Oldík, Ríša, Adam
pátek 25.5.  zápas st.přípravky v Olešnici od 17,00
turnaj na Srubci dne 26.5.  Nominaci si řekneme tento týden.
Richard Šírek
...............................................................................................
PROGRAM NA TÝDEN  14.- 20.5.2018
-  pondělí 14.5. od 18,00 st.přípravka na Srubci s Ledenicemi, sraz a nominaci určí trenér přípravky
- úterý 15.5. od 17,00  trénink všech dětí

-  čtvrtek 17.5. od 17,00 zápas ml.přípravky doma s D.Vodou, sraz v 16,30, nominace: Kája, Oldík, Bobeš, Kuba, Vojtík, Patrik, David, Dan, Ríša, Adam, Fanda, Šimon

-  čtvrtek  17.5. od 17,00 trénink ml.žáků a st.přípravky

- sobota   19.5. od 10,00 v Žabovřescích zápas ml.žáků s Jankovem, nominaci a sraz určí trenéři žáků            

Toť vše, 
Richard Šírek
................................................................................................
 
PROGRAM NA TÝDEN 23.-29.4.2018
PO 23.4. 18:00 
St.přípravka - ZÁPAS 
Srubec/FC N.H- H.Stropnice
Nominace po dohodě s trenérem Davidem Kamarytem
 
ÚT 24.4. 17:00 
TRÉNINK pro všechny
 
ČT 26.4. 17:00 
Ml. žáci - ZÁPAS
FC N.H./Srubec - Borovany
Nominaci a sraz určí trenéři
Ml.přípravka - TRÉNINK
 
PÁ 27.4. 17:00 (sraz 16:30)
Ml.přípravka - ZÁPAS
Lišov - FC N.H.
Nominace : Kuba, Vojtík, Patrik B., Dan, Kája, Bobeš, Šimon, Fanda, Oldík, Adam, Ríša
..............................................................................................
28-03-2018 Zdarec rodičové, 
 posílám vám rozpis utkání jaro 2018 (ml.přípravka, st.přípravka a ml. žáci). Jelikož se blíží začátek sezóny budu osobně vybírat na děti členské příspěvky ve výši 300,00 Kč / 1 dítě a 100,00 Kč / 1 dítě za členství ve FAČR
Dohromady 400,00 Kč / 1 dítě. Týká se to dětí, které budou na jaře hrát pravidelně soutěže.
Jinak tréninky každé úterý a čtvrtek od 17,00 , pokud nebudou v těchto dnech zápasy (netýká se to dětí, které trénují s Oldou)
Tréninky předpřípravky (trenér Olda) pouze v úterý od 17,00
Richard Šírek
..............................................................................................
23-03-2018 Zdravím rodičové, pokud bude příští týden solidní počasí tak si dáme v úterý trénink na hřišti a to od 17,00 do 18,00. To bude jediný trénink v příštím týdnu neboť ve čtvrtek jsou prázdniny a v pátek je svátek. Od dubna budou tréninky každé úterý a čtvrtek pokud se v těchto dnech nebudou hrát zápasy. 
Rozpis utkání vám pošlu příští týden.
Zdar, Richard Šírek
.......................................................................................................
20-02-2018 = Zdravím rodičové, posílám vám propozice na sobotní a nedělní turnaj na Dobré Vodě.

Sobota 24.2. - turnaj ml. přípravky, sraz v tělocvičně ZŠ Dobrá Voda je v 7,45. Nominace : Dan, Patrik, Kája, Kubík, Vojtík, Šimon, Oldík, Fanda, Adam, Ríša
Neděle 25.2. - turnaj ml.žáků, sraz v tělocvičně ZŠ Dobrá Voda je v 7,45. Nominace: Honza T., Štěpánek, Maty, Adam, Kory, Lošna, Honza V., Patrik K., Fary, Ben, Honza L., Kris, náhradník Šimon.

..............................................................................................

23.10.2017   Zdarec, pozdě, ale přeci:
Než napíšu program, chtěl bych touto formou poděkovat klukům z ml.přípravky za velmi povedený podzim. Vyhráli jsme podzimní část soutěže!!! Gratuluju!!!!
A teď k programu:
úterý 24.10.  trénink od 17,00
čtvrtek 26.10. zápas ml.přípravky s Ledenicemi doma od 16,30!!!!
nominace: Bobeš, Šimon, Patrik, Fanda, Sebík, Dan, Kája, Kuba, Vojtík
zápas ml.žáků s K.Újezdem doma od 16,30!!!!
nominace: Kory, Honza T, Honza L, Lošna, Pavel S., Adam, Štěpa, Kris, Tomáš, Renata, Honza, V.Ben, Fary, Patrik K., Maty
Potom bude následovat setkání s Vámi rodiči v klubovně cca od 18,00 ; R.Š.

.............................................................................................

18.10.2017 Posezení - klubovna 26.10.2017, 18:00

Zdarec rodičové, příští týden končí podzimní sezóna dvěma domácími zápasy a to ve čtvrtek 26.10.2017 hraje souběžně ml.přípravka a ml.žáci. A proto bychom si potom mohli posedět v klubovně a vyhodnotit podzimní část sezóny a popovídat si o chodu klubu  atd :-D. Jelikož jsem posunul po dohodě s druhými oddíly začátky obou utkání na 16,30!!, viděl bych to tak od 18,00 v klubovně. Takže si prosím připravte příspěvky do diskuse.

Toť asi vše, zatím, R.Š
.............................................................................................

Zdarec, rodičové,  program na příští týden

út. 17.10.      od 17,00  trénink pro všechny
 
čt.  19.10.     od 17,00  ml. přípravka  v Suchdole nad Lužnicí 
                       nominace : Bobeš, Šimon, Patrik, Fanda, Sebík, Dan, Kája, Kuba, Vojtík
                       od 17,00 st. přípravka v Lišově
                       nominace: Šimon ( u ostatních se uvidí zda pojedou neboť se hraje souběžně utkání ml.žáků)
                       pd 17,00 ml.žáci doma s Borkem
                       nominace:  Kory, Honza T,  Honza L,  Lošna, Pavel S., Adam, Štěpa, Kris,  Tomáš, Renata, Honza V.
                                             Maty- asi nebude
                                             Patrik, Ben a Fary - podle situace ale zřejmě budou hrát za ml.žáky. 
Je nás málo, a tak bych chtěl poprosit ty, kteří pravidelně nechodí, aby nám přišli pomoct. 
Děkuji předem
 
A na závěr bych vás rodiče chtěl pozvat na Valnou hromadu klubu, kterou pořádáme 28.10. od 17,00 v naší klubovně. Pokud z vaší strany bude zájem o dění v klubu, určitě přijďte. 
 
Toť vše , R.Šírek 
...............................................................................................

2.10.2017_Dobrý den posílám program na týden

út. 3.10  od 17,00 trénink včetně st. přípravky

st. 4.10. zápas od 16,30 ml. přípravky na Dobré Vodě
nominace: Bobeš, Šimon, Patrik, Fanda, Sebík, Dan, Kája, Kuba, Vojtík, Ríša,Vinci

čt. 5.10. zápas od 17,00 ml. žáků doma s Mokrým
nominace: Maty, Ben, Fary,  Patrik K,  Kory, Honza T,  Honza L,  Lošna, Pavel S., Adam, Štěpa, Kris,  Tomáš, Renata, Honza V.
trénink ml.přípravky !!!

pá. 6.10. zápas od 16,30 st.přípravky  v Ledenicích
nominace: Fary, Ben, Šimon, Patrik

R.Š.

..............................................................................................

18-9-2017  Zdarec rodičové, program na tento týden:

út. 19.9.2017           trénink
st. 20.9.2017           zápas starší přípravky v Suchdole od 17,00 = nominace: Šimon, Patrik, Fary, Ben
čt. 21.9.2017          zápas mladších žáků doma s Jankovem od 17,00 = nominace: Maty, Ben, Fary,  Patrik K,  Kory, Honza T,  Honza L,  Lošna, Pavel S., Adam, Štěpa, Kris,  Tomáš, Renata
čt. 21.9.2017         zápas mladší přípravky na VŠZ (hřiště u Kauflandu) s FMA E od 17,00 =  nominace:  Bobeš, Šimon, Patrik, Oldík, Fanda, Sebík, Dan, Kája, Kuba, Vojtík, Ríša, Vinci
Toť vše, R.Š.

.............................................................................................

Zdarec rodičovstvo, týden 11.-17.9.2017 je následující:

úterý  12.9.   od 17,00  trénink ml. přípravky a ml. žáků
středa 13.9. zápas ml. žáků v Nemanicích od 17,30
                        nominace:  Maty, Ben, Fary,  Patrik K,  Kory, Honza T,  Honza L,  Lošna, Pavel S., Adam, Štěpa, Kris, Tomáš
středa 13.9.  od 17,00 trénink st. přípravky na Srubci !!!!

čtvrtek 14.9. zápas ml. přípravky doma s Lišovem od 17,00
                        nominace:  Vincenc, Patrik B., Kubík, Šimon N., Dan, Sebík, Oldís, Vojtík, Kája, Fanda, Bobeš, Ríša

pátek: 15.9. zápas st. přípravky v H.Stropnici od 17,00
                        nominace: Ben, Fary, Patrik, Šimon K.
Toť vše, R.Š. 

..............................................................................................

28.8.2018 / Zdarec rodičové, tak nám to zase začíná....

První, kdo si kopne do balonu při mistráku, jsou ml. žáci a to ve středu v Borovanech od 17,00 v této sestavě : Maty, Ben, Fary, Martin, Patrik K,  Kory, Honza T,  David, Honza L,  Lošna, Pavel S., Adam, Štěpa, Kris

=> ve čtvrtek se souběžně hrají utkání mladší přípravky (doma od 17,00 derby s Novou Vsí ) a starší přípravky venku na Rudolfově od 17,00

- nominace ml. přípravky: Vincenc, Patrik B., Kubík, Šimon N., Dan, Sebík, Oldís, Vojtík, Kája, Fanda

- nominace st. přípravky: Patrik K., Fary, David, Ben, Šimon K.,

Toť vše, v úterý na tréninku si k tomu řeknem víc, takže doufám, že přijdete v hojném počtu...   Richard Šírek

........................................................................................... 

14.8.2017 / Teď jsem dostal do ruky pozvánky na turnaje do Zlivy a to ml.přípravka v sobotu 26.8. a ml. žáci v neděli 27.8.!!!

Napište mi zda byste vaše děti na tento turnaj mohli jet.
Děkuji, Richard Šírek
..............................................................................................

14.8.2017 / Zdarec rodičové na stránkách

https://fcnh-mladez.estranky.cz/, máte rozpisy utkání.

 
První trénink jsem sice naplánoval na 22.8., ale pokud budete moci, přijďte již 17.8. od 17,00
Týká se to všech věkových kategorií !!!!
 
Zatím si užívejte dovolených a prázdnin...
Richard Šírek
..........................................................................................

14.8.2017 / Zdarec rodičové - je naplánovaný trénink na 17.8. od 17,00 na hřišti. Prosím o vyjádření zda budete či nikoliv...

Děkuju
Richard Šírek
.............................................................................................
19.7.2017 / Zdarec rodičové, v menu našich www stránek je sekce s rozpisem všech akcí / kempík, zápasy, tréninky, ap./ pro podzimní část ftb. sezony mládeže. Jednotlivé MU pro tu kterou kategorii budou ještě dodatečně rozepsány (i když jsou již termíny zřejmé z celého rozpisu podzimu)

Fotbalu zdar, KZ

..............................................................................................

26.6.2017 / Zdarec rodičové, chtěl bych vám touto cestou ještě jednou poděkovat za uplynulou sezónou, popřát vám hezké letní měsíce a dětem prázdniny.

S některými se potkáme na kempíku (od 21.-23.7. propozice pošlu včas) a s ostatními na prvních trénincích, které začnou od 22.srpna 2017.

Toť vše, mějte se jen dobře ☺
Richard Šírek
..............................................................................................

19.6.2017 / Zdarec rodičové, tak si dáme poslední tréninky v této jarní části a to :

út. 20.6.  od 17,00 hodin
 
čt. 22.6. od 17,00 hodin
 
Richard Šírek
..............................................................................................

Vážení rodiče, dne 15.6.2017/ČT se trénink mládeže NEKONÁ!!!

Fotbalu zdar, R.Šírek

..............................................................................................

7.6.2017 / Zdarec rodičovstvo, v úterý 13.6. místo tréninku bychom si dali s dětmi dokopnou. Začátek od 17,00.

Program:

17,00 - 17,30 schůzka trenérů s rodiči

17,30 - 17,45 zhodnocení sezóny

18,00 - 19,00 zápas mezi dětmi a rodiči

19,00 - jídlo, pití, zábava

Prosím tedy vás o co největší účast a nezapomeňte si vzít sportovní oblečení včetně obuvi !! :-D

Richard Šírek

..............................................................................................

5.6.2017 / Zdarec trochu opožděně, ale přeci:

pondělí  5.6.  utkání ml.přípravky v Ledenicích od 16,30          nominace: Kubík, Kája, Oldík, Šimon, Sebík, Patrik, Bobeš, Dan, Vojtík

úterý       6.6.   trénink od 17,00

čtvrtek    8.6.   trénink od 17,00

pátek      9.6.   zápas st. přípravky v Horní Stropnici od 17,00      nominace: Honza T., Honza L., Vojta (Fary), Vojta (Kory), Vojta (Lošna), Štěpánek, Patrik, David, Ben, Maty, Matěj a Vojta Šerý, Tomáš, Pavel, Kris

neděle  11.6. zápas ml. žáků od 17,00 na Srubci s SK Planá        nominace: Honza T., Vojta (Kory), Maty, Štěpánek, Tomáš T., Martin, Renča, Adam, Vojta K., Patrik K, Kris

Richard Šírek

..............................................................................................

29.5.2017 / Zdarec rodičové tento týden to je trochu volnější.....

úterý  30.5.   trénink od 17,00
 
středa 31.5. zápas ml.žáků venku v Hrdějovicích od 17,00 - nominace: Honza T., Vojta (Kory), Maty, Štěpánek, Tomáš T., Martin, Renča, Adam, Kris, Vojta P., Patrik K.
 
čtvrtek  1.6.  ​zápas ml. přípravky doma se Suchdolem/Luž. od 17,00 - nominace: Kubík, Kája, Oldík, Šimon, Sebík, Patrik, Bobeš, Dan, Vojtík, Fanda
 
čtvrtek 1.6.  zápas st. přípravky doma s Borovanami od 18,00 - nominace : Honza T., Honza L., Vojta (Fary), Vojta (Kory), Vojta (Lošna), Štěpánek, Patrik, David, Ben, Maty, Matěj a Vojta Šerý, Tomáš, Pavel, Kris
 
Jelikož se toho moc letos na jaře moc nenatrénovalo, bylo by dobré, aby se všichni dostavili na trénink!!! 
Fotbalu zdar, Richard Šírek

..............................................................................................

Vážení rodiče, vzhledem k náročnému programu některých hráčů ze st. přípravky, ruším pro týmy st. přípravka a ml. žáci čtvrteční trénink dne 25.5.2017 !!!

Mladší přípravka má trénink dle rozpisu !!!!!!
 
Děkuji a přeji hezký večer, Richard Šírek
 
&

Zdravím rodiče, zde je rozpis na týden 22.-28.5.2017 je dost nabitý, máme tam jedno odložené utkání st. přípravky, tak si kluci zahrají :)

út. 23.5.   trénink od 17,00
 
st. 24.5.   utkání st. přípravky doma s SK Lišov od 17,00 !!!(přeložený zápas)
nominace:  Honza T., Honza L., Vojta (Fary), Vojta (Kory), Vojta (Lošna), Štěpánek, Patrik, David, Ben, Maty, Matěj a Vojta Šerý, Tomáš, Pavel, Kris
utkání ml. přípravky venku s JFA Karla Poborského od 17,30 na Složišti
nominace: Kubík, Kája, Oldík, Šimon, Sebík, Patrik, Bobeš, Dan, Vojtík
 
čt. 25.5.  trénink od 17,00 = jen mladší přípravka
 
pá  26.5.  utkání st. přípravky venku - hřiště Ledenice od 16,30
nominace: Honza T., Honza L., Vojta (Fary), Vojta (Kory), Vojta (Lošna), Štěpánek, Patrik, David, Ben, Maty, Matěj a Vojta Šerý, Tomáš, Pavel, Kris
 
ne 28.5.  zápas ml. žáků doma s H.Stropnicí od 14,00 na hřišti v N.Hodějovice
nominace: Honza T., Vojta (Kory), Maty, Štěpánek, Tomáš T., Martin, Renča, Adam, Kris
 
Toť zatím vše, hezký víkend, Richard Šírek
.............................................................................................

Zdravím rodiče, zde je rozpis na : týden 8.-14.5.2017:

úterý 16.5.  trénink st.přípravky + ml.žáků od 17,00!!

čtvrtek 18.5. zápas ml. přípravky od 17,00 - doma (sraz v 16,30 - soupeř SK Dobrá Voda)
Nominace: Kubík, Kája, Oldík, Šimon, Sebík, Patrik, Bobeš, Dan, Vojtík
 
sobota 20.5. zápas ml.žáků v N. Hradech od 14,30 ( sraz v N. Hradech v 14,00)
nominace: Martin, Honza, Adam, Renča, Tomáš, Štěpík, Kory, Maty, Vojta, Kris
 
!!! Zápas st.přípravky s Lišovem/doma/ je přeložený na ST 24.5. od 17:00 !!!
 
Richard Šírek - 15.5.2017_11:15

.............................................................................................

Zdravím rodiče, zde je rozpis na : týden 8.-14.5.2017:

úterý  9.5. :
- odložené utkání FC N.Hodějovice-SK Rudolfov (hřiště FC Nové Hodějovice) od 17:00 hodin
nominace:   Honza T., Honza L., Vojta (Fary), Vojta (Kory), Vojta (Lošna), Štěpánek, Patrik, David, Ben, Maty, Matěj a Vojta Šerý, Tomáš, Pavel, Kris
- ml.přípravka + ml.žáci mají trénink!!!!
 
čtvrtek 11.5.  
- trénink ml. a st. přípravky + ml. žáků
 
pátek 12.5.
- utkání venku ml. přípravka od 17,00 Sokol Olešnice - FC N.Hodějovice (hřiště Olešnice) 
nominace:  Kubík, Vojtík, Kája, Dan, Sebík, Patrik, Oldík, Šimon, Bobeš
- utkání venku st.přípravka od 17,00 TJ Mokré - FC N.Hodějovice (hřiště Mokré) 
nominace: Honza T., Honza L., Vojta (Fary), Vojta (Kory), Vojta (Lošna), Štěpánek, Patrik, David, Ben, Maty, Matěj a Vojta Šerý, Tomáš, Pavel, Kris
 
neděle 14.5.
- utkání ml.žáků od 17,00  TJ Srubec / FC N.Hodějovice - TJ Kamenný Újezd (hřiště Srubec)
nominace:  Honza T., Vojta (Kory), Štěpánek, Tomáš T., Martin, Renča, Adam, Kris
 
Toť zatím vše v úterý nashle....
 
Richard Šírek - 7.5.2017 - 12:05
 
..............................................................................................
 
 
 
.