Jdi na obsah Jdi na menu
 

Žáci mladší - zápasy

1. kolo

Pátek 31. 8. 2018 17:00

Planá. - N.Hodějovice/Srubec

Planá 2018311F1A0101

2. kolo

Pátek 7. 9. 2018 17:00

N.Hodějovice/Srubec - K.Újezd

N.Hodějovice 2018311F1A0201

3. kolo

Pondělí 10. 9. 2018 17:30

Boršov/Včelná - N.Hodějovice/Srubec

Boršov 2018311F1A0301

4. kolo

Pátek 21. 9. 2018 17:00

N.Hodějovice/Srubec - Borovany

N.Hodějovice 2018311F1A0401

5. kolo

Pátek 28. 9. 2018 16:30

Ledenice - N.Hodějovice/Srubec

Ledenice 2018311F1A0501

6. kolo

Pátek 5. 10. 2018 17:00

N.Hodějovice/Srubec - SKP C

N.Hodějovice 2018311F1A0601

8. kolo

Pátek 19. 10. 2018 17:00

N.Hodějovice/Srubec - Římov

N.Hodějovice 2018311F1A0801

9. kolo

Čtvrtek 25. 10. 2018 17:00

FMA/Čt.Dvory B - N.Hodějovice/Srubec

.......................................................................................................................

České Budějovice › 2018 jaro - OP mladší žáci

18. kolo Sobota 14. 4. 2018 10:00

Borek - N.Hodějovice/Srubec = Borek 2017311F1A1801

10. kolo Čtvrtek 19. 4. 2018 16:30

K.Újezd - N.Hodějovice/Srubec = K. Újezd 2017311F1A1005

11. kolo  Čtvrtek 26. 4. 2018 18:00

N.Hodějovice/Srubec - Borovany = N.Hodějovice 2017311F1A1102

12. kolo Úterý 1. 5. 2018 17:00

H.Stropnice - N.Hodějovice/Srubec = H. Stropnice 2017311F1A1204

13. kolo Čtvrtek 10. 5. 2018 18:00

N.Hodějovice/Srubec - Nemanice = N.Hodějovice 2017311F1A1303

14. kolo Sobota 19. 5. 2018 10:00

Jankov - N.Hodějovice/Srubec = Žabovřesky 2017311F1A1403

15. kolo Čtvrtek 24. 5. 2018 18:00

N.Hodějovice/Srubec - Č.Dub = N.Hodějovice 2017311F1A1504

16. kolo Pátek 1. 6. 2018 18:00

Mokré - N.Hodějovice/Srubec = Mokré 2017311F1A1602

17. kolo Čtvrtek 7. 6. 2018 18:00

N.Hodějovice/Srubec - Loko B = N.Hodějovice 2017311F1A1705

...........................................................................................

Srpen 2017
ST    30.8.    2.kolo ml.žáci, Borovany-FC N.Hodějovice/Srubec     17,00    
                      
Září 2017        
ČT      7.9.    3.kolo ml.žáci, FC N.Hodějovice/Srubec - H.Stropnice     17,00                                
ST    13.9.    4.kolo ml.žáci,  Nemanice - FC N.Hodějovice/Srubec    17,30
PO    25.9.    5.kolo ml.žáci,  FC N.Hodějovice/Srubec - Jankov    17,45

Říjen 2017 
NE     1.10.    6.kolo ml.žáci,  Č.Dub - FC N.Hodějovice/Srubec    16,00
PO     9.10.    7.kolo ml.žáci,  FC N.Hodějovice/Srubec - Mokré    17,30
ČT    12.10.   8.kolo ml.žáci,  Loko ČB - FC N.Hodějovice/Srubec    16,30
PO    23.10.   9.kolo ml.žáci,  FC N.Hodějovice/Srubec - Borek    16,30
ČT    26.10.   1.kolo ml.žáci,  FC N.Hodějovice/Srubec - K. Újezd    17,00

 

Aktualizace 14.8.2017

 

!!!! POZOR - ZMĚNY VYHRAZENY !!!!

AKTUÁLNÍ INFORMACE NALEZNETE V SEKCI "AKTUÁLNĚ...!!!!!

.