Jdi na obsah Jdi na menu
 

Přípravka starší - zápasy

1. kolo

Úterý 4. 9. 2018 17:00

Planá - N. Hodějovice

Planá 2018311G1D0101

2. kolo

Čtvrtek 13. 9. 2018 16:00

N. Hodějovice - FMA B

N.Hodějovice 2018311G1D0201

3. kolo

Úterý 18. 9. 2018 18:00

Mokré B - N. Hodějovice

Mokré 2018311G1D0301

5. kolo

Středa 3. 10. 2018 17:30

Roudné B - N. Hodějovice

Roudné 2018311G1D0501

6. kolo

Čtvrtek 11. 10. 2018 15:00

N. Hodějovice - Mladé

N.Hodějovice 2018311G1D0601

7. kolo

Pátek 19. 10. 2018 17:00

Dubné - N. Hodějovice

Dubné 2018311G1D0701

8. kolo

Čtvrtek 25. 10. 2018 14:30

N. Hodějovice - Mokré C

N.Hodějovice 2018311G1D0801

9. kolo

Úterý 30. 10. 2018 16:30

Slavia B - N. Hodějovice

Slavia 2018311G1D0901

........................................................................................................................České Budějovice › 2018 jaro - OP přípravky starší

10. kolo Pondělí 9. 4. 2018 18:00

Srubec/N.Hodějovice - Rudolfov B = Srubec 2017311G1B1004

11. kolo Čtvrtek 19. 4. 2018 16:30

Borovany - Srubec/N.Hodějovice = Borovany 2017311G1B1102

12. kolo Pondělí 23. 4. 2018 18:00

Srubec/N.Hodějovice - H.Stropnice = Srubec 2017311G1B1205

13. kolo Pondělí 30. 4. 2018 18:00

Srubec/N.Hodějovice - Suchdol = Srubec 2017311G1B1301

14. kolo Pátek 11. 5. 2018 17:00

Trh.Sviny - Srubec/N.Hodějovice = T. Sviny 2017311G1B1405

15. kolo Pondělí 14. 5. 2018 18:00

Srubec/N.Hodějovice - Ledenice = Srubec 2017311G1B1502

16. kolo Pátek 25. 5. 2018 17:00

Olešnice - Srubec/N.Hodějovice = Olešnice 2017311G1B1604

17. kolo Pondělí 28. 5. 2018 18:00

Srubec/N.Hodějovice - Lišov = Srubec 2017311G1B1703

18. kolo Pátek 8. 6. 2018 18:00

Mokré - Srubec/N.Hodějovice = Mokré 2017311G1B1803

.............................................................................................

Srpen 2017            
ČT    31.8.    1.kolo st.přípravka, Rudolfov "B"-Srubec/FC N.Hodějovice    17,00    

Září 2017           
PO     4.9.    2.kolo st.přípravka Srubec/FC N.Hodějovice-Borovany    18,00                         
PÁ    15.9.    3.kolo st.přípravka,  H.Stropnice-Srubec/FC N.Hodějovice    17,00                             
ST    20.9.    4.kolo st.přípravka,  Suchdoln.Lužnicí-Srubec/FC N.Hodějovice    17,00                       
PO    25.9.    5.kolo st.přípravka,  Srubec/FC N.Hodějovice-Trhové Sviny    18,00
Říjen 2017
PÁ    6.10.    6.kolo st.přípravka,  Ledenice-Srubec/FC N.Hodějovice    16,30               
PO    9.10.    7.kolo st.přípravka,  Srubec/FC N.Hodějovice-Olešnice    18,00         
ČT    19.10.    8.kolo st.přípravka Lišov-Srubec/FC N.Hodějovice    17,00
PO    23.10.    9.kolo st.přípravka,  Srubec/FC N.Hodějovice-Mokré    18,00

vloženo  19.7.2017

!!!! POZOR - ZMĚNY VYHRAZENY !!!!

AKTUÁLNÍ INFORMACE NALEZNETE V SEKCI "AKTUÁLNĚ...

 

.